----

DOĞALGAZA HEMEN GEÇ, HAZİRAN’DA ÖDE! sloganı ile yeni başlatılan kampanyaya aşırı ilgi nedeniyle, Müşteri Hizmet Merkezleri’nde yoğun günler yaşanıyor. Bu nedenle AGDAŞ, Sakaryalılara evinde abonelik hizmeti vermeye başladı.


Konu ile ilgili bilgi veren AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, AGDAŞ’ın yaptığı pazarlama ve tanıtım çalışmaları ile sektörde birçok ilki gerçekleştirdiğini, gerek hemen doğalgaza geçilip, ödemeye haziran ayında başlanan kampanyanın, gerekse kapıdan abonelik işlemi alımının AGDAŞ’ın sektöre getirdiği yeni uygulamalar olduğuna dikkat çekti.

Kampanyaya olan ilgi, çok yoğun!

Kampanyaya ilginin de oldukça yoğun olduğuna değinen Demir, havaların ısınması ile birlikte bu ilginin daha da artacağını dile getirdi. Demir şunları söyledi: “Kampanyanın ilgi çekmesinin en önemli yönü, sadece AGDAŞ’a yapılan ödemelerde değil, aynı zamanda tesisat imalatında da ciddi kolaylıkların sağlanmasıdır. Yetkili firmalarımıza tesisatını yaptıran müşterilerimiz 12 aydan 36 aya varan taksit imkânı ile ödemeye yine haziran ayında başlayacaklar.”

Doğalgaz Lüks Ürün Olmaktan Çıktı!

Doğalgaz konusunda Sakarya’da çok ciddi bir değişimin yaşandığına dikkat çeken Demir sözlerine şöyle devam etti:

“Doğalgaz kullanımı daha önceden lüks bir tüketim unsuru gibi algılanıyordu. Ancak özellikle ekonomik olması nedeniyle orta ve alt gelir gruplarının da vazgeçilmez tercihi haline geldi. Çünkü doğalgaz kullanmayan bir aile günde ortalama 5 TL kaybediyor. AGDAŞ olarak biz ve yetkili tesisatçı firmalar da ödeme kolaylıkları sağlayarak hemşerilerimizin doğalgaz kullanımına geçişlerinde destek olmayı, modern ve ekonomik yaşam standardına erişmelerini amaç edindik.”

Depozito Bedeline de Taksit Var!

Kampanya kapsamında bağlantı bedeline 8 taksit yapılmaktadır, ödemeye ise haziranda başlanmaktadır. Kredi kartına ise işlem tarihi itibari ile 12 taksit yapılmaktadır. Doğalgaza geçiş aşamasında ödenmesi gereken depozito bedeline de 2 taksit, kredi kartına ise 4 taksit uygulanmaktadır. 0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top