----Saat 12.30’da  başlayan bu müsabaka Akyazı E.M.L’nin 5-1 üstünlüğü ile biterken Akyazı adını yarı finale yazdırmış oldu.
Maça hızlı başlayan Sapanca ATL 2nci dakikada Ethem ile 1-0 öne geçti.Maçtan  kopmayan Akyazı E.M.L 7nci dakikada Hasan ile skoru eşitledi.Bu gol ile moral depolayan Akyazı 9ncu dakikada Ahmet skoru değiştiren golünü kaydedince durum 2-1 oldu İlk yarı Akyazı’nın üstünlüğü ile son buldu.
Akyazı E.M.L 47nci dakikada Hasan,49ncu dakikada Mehmet,79ncu dakikada Kaptan Kadir’in attığı harika frikik golü ile maçı 5-1 kazanarak yarı finale yükseldi.
Akyazının Okul müdür yardımcısı ve öğretmenleri maç başından maç sonuna kadar öğrencilerini desteklediler.
Maçtan sonra Akyazı Endüstri meslek Lisesi okul müdürü Nuri Aylanç tarafından Adapazarı’nda bir restaurantta galibiyet yemeği verildi.Yemekte konuşan Nuri Aylanç ben öğrencilerime her zaman güveniyorum bugün çok iyi bir futbol ortaya koyarak maçı haklarıyla 5-1 kazandılar bu yüzden hepinizi teker,teker tebrik ediyorum başarılarınız devamını diliyorum dedi.Emre FİDAN
Saha : Erenler Suni Çim
Sapanca ATL : Hami **Nri*İlker**Murat*;Yekta***çağrı*Ethem ***( Siyar *)Berat*Sercan*Onur*(İlyas*)Soner*
Teknik Sorumlu : Bayram Emecen
Akyazı E.M.L : Onur****Hasan ****Ahmet***Taner***Merih***(Samet***)Ramazan****Hasan Özdemir***Mehmet****Arif***(İsmail***)Kadir****Cihan ****(Veysel***)
Teknik Sorumlu : Rüstem Boybeyi – Yunus Emre Dursun
Emre FİDAN

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top