----13-15 Mart 2012 tarihleri arasında Çanakkale’de yapılan okullararası serbest güreş grup müsabakalarında Akyazı İmam Hatip Lisesi öğrencisi Talha Özdağ 50 kg. da 2. Olarak Türkiye şampiyonası grup müsabakalarına gitmeye hak kazandı.
23-25 Mart 2012 tarihlerinde Balıkesirde yapılacak olan kulüpler arası yıldızlar serbest güreş  grup müsabakalarına katılıp sıkletlerinde  ilk 10 giren güreşçiler 7-8 nisan 2012 tarihlerinde Bursa’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanacaklardır.Antrenör eski milli güreşçi Dünya Şampiyonu Kamil ÖZDAĞ yaptığı açıklamada “Sporcularım aynı performanslarını ileriki haftalarda da gösterip Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanacaklardır. Daha büyük başarılar için daha çok çalışıp ilçemize ilimize ve ülkemize madalyalar  kazanacağız, güreşe daha çok destek çıkılmalı bizlerde sporcularımızı daha iyi imkanlarda hazırlamalıyız” diye sözlerine son verdi.
Antrenör eski milli güreşçi Dünya Şampiyonu Kamil ÖZDAĞ yaptığı açıklamada “Sporcularım aynı performanslarını ileriki haftalarda da gösterip Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanacaklardır. Daha büyük başarılar için daha çok çalışıp ilçemize ilimize ve ülkemize madalyalar  kazanacağız, güreşe daha çok destek çıkılmalı bizlerde sporcularımızı daha iyi imkanlarda hazırlamalıyız” diye sözlerine son verdi.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top