----

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI; 14 Mart Mart Tıp Bayramı dolaysıyla Sağlık Kurumlarını dolaşarak tüm Doktor, Hemşire ve Sağlık personelini tebrik etti.

Başkan YAZICI; 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle tüm sağlık kurumlarını dolaştı. Akyazı Devlet Hastanesi, Toplum Sağlık Merkezi, 1-2 ve 3 Nolu Aile Hekimliklerini ziyaret ederek, Doktor, Hemşire ve Sağlık personelini tek tek tebrik etti.

Ziyaretlerde, hazır bulunan Sağlık çalışanları; Başkan YAZICI’nın her 14 Mart Tıp Bayramında çalışanları unutmayarak mutlaka kutlama yaptığını ifade ederek Başkan’a teşekkür ettiler.

Başkan YAZICI ise; Sağlık her şeyin başı olmakla birlikte çalışanları ise çok erdemli bir meslek icra etmekteler, her an sağlıkla ilgili bir durum yaşanmakta ve çalışan doktor, hemşire ve diğer çalışanlarımız nöbet ve diğer çalışma ortamları ile gecelerini gündüzlerine katarak çalışmaktalar, bu da yaptıkları işin önemi ile alakalı bir durumdur. Bizlerde hizmet alanlar olarak sağlık çalışanlarının yaptıkları işin zorluğu nispeti ile kendilerine her daim yardımcı olmaktayız. 14 Mart Tıp bayramı vesilesi ile tüm kurumlarımızı dolaşarak çalışanlarımızın Bayramını kutlama imkanı bulduk” dedi.   


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top