----
Cumhuriyet Halk Partisi Samimiyet'den uzak siyasetini Tüm Halka Gösterdi

AK Partili kadın milletvekillerinin Meclis'e başörtüsü ile geleceklerini açıklamasından sonra CHP'den Öyle Bir Açıklama  geldi Ki CHP tabanı bence bu Açıklamayı Çok Düşünmeli. Faruk Loğoğlu açıklamasında "Bütün yetkilerimizi kullanacağız" mesajı verdi.

CHP Tüm Yetkilerini Kulanacağız Dedi.Loğoğlu Bu açıklamayı Yaparken Aklıma Kılıçdaroğlunun CHP  parti binasına asmış olduğu ve işte demokrasi bildirgesi dediği o pankart geldi
Hani Dinve Viçdan özgürlüğüne Saygı nerde siyaset deki samimiyet Yahu siz Bu halkla dalgamı geçiyorsunuz...
Bu halka yaptıklarınız yetmedimi ne istiyorsunuz bu halkın dinin'den ne istiyorsunuz Bu halkın giydiklerin'den

ALLAH aşkına az samimi olun ve halkın dini ile mezhebi ile uğraşacağınıza az karşımıza Bir Proje ile çıkın'da CHP diye bir parti var Bu ülkede bilelim halk artık CHP yi bir parti deyil Bir Terör Örgütü Görüyor  Bu partiyi ne hale getirdiniz farkındamısınız..
CHP: Meclise Başı Kapalı Kadın Sokmayız

İşte O açıklamalar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, hacdan dönen AK Partili kadın milletvekillerinin Meclis'e türbanla gelecek olmalarına ilişkin, "Yasalar kadar güçlü olan, Tüzükten de daha güçlü olan Tüzük hükümlerinden de daha güçlü olan TBMM'nin siyasi kültürünün, siyasi geleneklerinin korunmasının biz önemli olduğunu düşünüyoruz. Biz özellikle TBMM'nin Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bir arka bahçesi olmadığını, olamayacağını ve buna asla müsaade etmeyeceğimizi burada halkımızın huzurunda altını kalın çizgilerle çizerek vurgulamak istiyorum. Buna izin vermeyeceğiz. Biz, TBMM'ye sahip çıkacağız. TBMM'nin geleneklerine, duruşuna sahip çıkacağız. Bunun gereğini CHP yine İçtüzüğün verdiği bütün imkanları kullanarak bu gereği yerine getirecektir" dedi. 

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top