----

Fatih Terim:Bazılarına Hakkımı Helal Etmiyorum

Fatih Terim Sessizliğini Bozarak Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu
Galatasaray'dan Ayrılmasın'dan Sonra Bazı Çevrelerin Kendisini Suçlaması üzerine Bugün Basın Açıklaması Yaptı

Fatih Terim:Telefon kayıtlarını Basına Benmi Açıkladım


Telefon kayıtlarının basına gönderilmesine tepki gösteren Fatih Terim, "Ben de telefon kayıtlarını basına mı göndereyim. Bu bize yakışır mı? Telefon meselesi, Albayrak ve Dürüst'ün ayrılıkları, aylar öncesi yeni hoca iddiaları, primin futbolcularla konuşulması, yaşananlardan sonra geçmiş olsun denmesi bir yana, şampiyonluk için sadece futbolcuların kutlanması, daha neler neler.
Fat

Fatih Terim:4. Yıldızı takmadan Galatasaray'dan Ayrılmadım


Bunları alt alta yazsam liste çok uzar. Bunların herhangi birinden sonra benim yerimde kim olsa istifa eder. Ben tam aksime, 4. Yıldızı takmadan gitmeyeceğim dedikçe, her şeyin şiddet arttı. Sanırım geriye baktıkça bazı şeyleri daha iyi anlıyorum. Sayın Aysal'ın televizyon programında Antalyaspor maçı sonrası söylediklerimi izlemekte bir kez daha fayda var.

Maç sonra görevimin başında, göndermeye çalışsalar bile kalacağımı söylüyorum. Şimdi bunları görüştükten sonra her zor durumda bana ihtiyaç duyulan ve çağrıldığında koşulsuz hiç zorluksuz elimi ve gövdemi taşın altına sokmaktan geri kalmadım. Galatasaray kulübünde bana yaşatılanlardan dolayı bazılarına hakkımı helal etmiyorum" dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top