----
Bizler çocukken nerede bir iş makinası görsek koşar ve onun yaptığı yıkım veya yapım izlemeyi ister ve bundan zevk duyardık. Çünkü genelde yavaş hareket eden bu makinalar, cüsselerinden ve hızlarının gösterdiklerinden çok daha büyük işler yaparlar ve bizler çocukluğumuzdan beri bu olayları gördükçe aklımıza sadece o sevimli manzara gelir. Fakat bu işin ne kadar  zor olduğunu  eminim çoğumuz düşünmemişizdir. Teknolojiyi yakından takip etmek, kaliteli ve çevreye en az zararı verecek  şekilde yıkım yapmak hiç de kolay olmasa gerek. 
Bizler Hoş Yapı bünyesinde çalışmaya devam eden Akyazı Hafriyat olarak kurulduğumuz günden beri çevreye karşı en hassas bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hafriyat genel olarak sert taş ve kayalık zeminleri inşaata elverişli hale getirmek için yapılan kırma, yıkma, düzenleme gibi işlemlerin tamamına verilen addır. 
Bunun dışında sondaj gibi hizmetler de hafriyat firmaları tarafından verilebilmektedir. Bizler yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hoş Yapı grubu altında emlak ve inşaat işleri yanı sıra hafriyat işi ile de ilgilenmekte ve sizlere hizmet vermekteyiz. 
Akyazı Hafriyat olarak, teknolojinin bizlere sunduğu tüm imkanları sonuna kadar kullanmayı ve müşterilerimizi memnun edip çevreye verilen rahatsızlık ve zararı en aza indirgemeyi kendimize kural edindik. Firmamız bünyesindeki diğer alanlarda olduğu gibi hafriyat alanında da en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin duyduğu memnuniyet olmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alan Akyazı Hafriyatla ilgili detaylı bilgiyi www.hosyapi.com adresinden edinebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top