----
Siyasi Ahlak'dan Uzaklaşan Ana Muhalefet parti Lideri Kılıçdaroğlu Başbakana Öyle iftiralar Attıkı Halk Ağzı açık şekilde Şaşkınlıklarını Gizliyemediler,

Kılıçdaroğlunun Konuşmalarından Önemli Kareler


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için, Dolmabahçe'de oturup Kadıköy'den gelen kadınları dikizliyor, diye ağır sözler kullanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kadınları AK Parti'ye ders vermeye davet etti:
"Kadınlara sesleniyorum. Size seçme ve seçilme hakkını veren bir partinin genel başkanı olarak sesleniyorum. Sizin bedeniniz üzerinden siyaset yapanlara ders vermek sizin boynunuzun borcudur."

KILIÇDAROĞLU GÖZ GÖRE GÖRE ERDOĞAN'A İFTİRADA BULUNDU

Kılıçdaroğlu'nun söyledikleri bununla da sınırlı değildi. Geçtiğimiz Ramazan ayında TRT ekranlarında Ömer Tuğrul İnançer'in "Hamileliği davul çalarak ilan etmek bizim terbiyemize aykırıdır. Böyle karınla sokakta gezilmez." sözlerini sanki Başbakan Erdoğan söylemiş gibi kalabalığa anlatan Kılıçdaroğlu şaşkınlık yarattı.
İşte Kılıçdaroğlu'nun tepki çekecek o sözleri:
"Bir diktatör var. Kadınların kaç doğum yapacağına o karar veriyor. Ne zaman doğum yapacaklarına, nasıl doğum yapacaklarına o karar veriyor. Hamile kadınların sokağa çıkmamasını öneriyor. "

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top