----
Akyazı’ya yeni atanan ve  Akyazı İnsan Hakları derneği tarafından daha önce hoş geldin ziyaretinde bulunulan Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı Akyazı İnsan Hakları derneğine iade-i ziyarette bulundu.


Akyazı’ya yeni atanarak hızla görevine başlayan ve geldiği günden beri kurum ziyaretlerini hiç aksatmadan yürüten Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı Akyazı’ya atandığında kendisini ziyarete gelen Akyazı İnsan Hakları Derneği Başkanı Süleyman Gül ve Akyazıİnsan Hakları Derneği Başkan yardımcısı Ethem Acar ve Dernek Sekreteri İrfan Kardeş’e ayrıca derneğin de faaliyetlerinin yürütüldüğü Akyazı Belediyesi Basın Halkla ilişkiler Müdürlüğünde iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Ballı derneğin Akyazı’daki bundan önceki faaliyetleri ve programları ile ilgili de bilgiler aldı. Akyazı Kaymakamı olarak vatandaşlara hizmet noktasında Akyazı İnsanHakları derneğinden ileriye yönelik beklentilerini ve isteklerini Başkan Süleyman Gül’e ileten Kaymakam Ballı, Akyazı İnsan Hakları derneği ile de sürekli olarak karşılıklı iletişim halinde bulunacaklarını dile getirdi.


Kaymakam Ballı “Akyazı’da bu önemli görevi yürüten Akyazı İnsan Hakları dernek Başkanı Süleyman Gül’e ve Ethem Acar ve İrfan Kardeş’e bundan önceki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum. Akyazı’da insan odaklı çalışmalarda hep birlikte elele vererek çalışacağız” dedi

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top