----
Web Page Maker ile HTM ve HTML formatındaki sitelerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Editörün kullanımı çok kolay ve pratiktir. Editörle birlikte sayfanıza kolayca JavaScript ekleyebilirsiniz. Programın en büyük özelliği FrontPage ve Dreamweaver gibi büyük editörlerde de bulunan hazır site şablonlarının bulunması. Bu şablonlarla HTML kodlarıyla uğraşmadan pratik bir şekilde kendi veya kurumsal sitenizi hızlı, güzel ve düzenli bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Site yapmayı bilmeyen herkese tavsiye ederiz. Hem kolay hem de pratik.


Programın Kısa Anlatımı Ve Özellikleri

Bir çok yaratıcı html ve diğer kodlama dillerini bilmediği için hayallerindeki siteyi yapamıyor yada ücret karşılığı başkalarına yaptırmak zorunda kalıyor. Oysa WebPage Maker isimli program ile artık HTML bilmenize gerek yok.

Web Page Maker HTML bilmenize gerek kalmadan web sayfası hazırlamanıza ve yayınlamanıza olanak tanır. Sayfa hazırlarken yerleştireceğiniz yazı ve resimleri sürükle bırak yöntemiyle taşıyarak yerleştirebilirsiniz. Programın hazır temaları ve kullanıma hazır araçları sayesinde internet sayfanızı kolayca hazırlayabilirsiniz. İmaj galerisi, java script kütüphanesi, FTP ve renk paletiyle dakikalar içinde web siteniz yayına hazır hale gelebilecek.

  • HTML bilmenize gerek kalmadan internet sitesi yapabilirsiniz.
  • WYSIWYG editörü ve sürükle bırak yönetimi ile kolay kullanım,
  • HTML sayfasını WYSIWYG editörü ile güncelleyerek kolayca yönetebilme,
  • CSS yardımı ile metin düzenleyebilme,
  • Hazırladığını web sayfalarını tek tıklama ile önizleme yapabilme ve yayınlama,
  • Fotoğraf galerisi, flash slide show, kullanıma hazır javascript efektleri,  tablolar, formlar ve iframe…
Oldukça kullanışlı bu programı indirmek ve kullanmak oldukça basit. Aşağıda verdiğimiz adresten programı indirebilir, deneme sürümünü istediğiniz süre de kullanabilirsiniz. Programın tam sürümü için lütfen websitesini ziyaret ediniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top