----

CHP'den ''flaş 60 madde'' açıklaması

Takiyyeci CHP Uzlaştıkları 60 Madelik Yasaya Destek Vermiyecek
Takiyyeci CHP Uzlaştıkları 60 Madelik Yasaya Destek Vermiyecek

CHP'li Hamzaçebi, anayasa değişikliği konusunda 4 partinin mutabakatını önemsediklerini belirterek, "Sadece AK Parti ve CHP olarak 60 maddeyi yasalaştırma konusunda bir düşüncemiz yok" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, CHP'nin 60 maddelik anayasa değişikliği paketi önerisine ilişkin cevabını "4 siyasi partinin şartını aramak, bu çalışmaları sonlandırmak anlamına gelmektedir" diye değerlendirdi.
Bir Siyasi Görüs Bu Kadarmı Takiyyeci Olur
Anayasa Komisyonunda Müzakere etmişin ve 4 parti olarakda anlaşmışın bu 60 maddenin yasalaşmasına neden karşı çıkar bir siyasi görüş bunu anlamış deyiliz madem bu 60 maddeye karşısın neden Bunda uzlaştın Maksat üzüm yemekmi bağcıyı döğmekmi bence Döğmek.
Bu halkın Bu CHP'den çektiği nedir çektiği bu ızdıraplar nedir Türkiye Cumhuriyeti siyasi partisisin ama Türkiye Cumhuriyeti Düşmanısın Artık Bu  halkın CHP ye bir ders verme zamanı gelmiştir bir dönemde olsa CHP meclis dışında bırakılmalıdır Ya bu halka hizmet vermeyi öğrenecekler yada artık bunları bir şekilde meclis dışında bırakarak Kulağı çekilmelidir.
Genel başkanından milletvekiline kadar kimin ne dediği belli deyil bir hanyadan bahseder biri konyadan bahseder biri kenyadan bahseder Bunlarmı bu ülkeyi yöönetecekler Bunların en iyi yaptiği tek bir şey var islam ve din karşıtlığı tek bunda hep birlikde hemfikirler CHP yi halkın takdirine sunuyrum

Kaynak: AA

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top