----İnsan anatomisinin yapısı nedeniyle bayanlar erkeklere göre temas sırasında daha geç sürede orgazm duygusunu yaşamaktadır. 
Orgazm süresi daha uzun olay bayanlar, bu vaziyet sonucunda cinsel birlikteliklerde erkeklerden üst düzey performans beklemektedir.Erken boşalma problemi yaşayan baylar ise, henüz temas başında kısa zamanda boşaldıkları için partnerlerini tatmin edememektedirler. İlişkiden zevk alamayıp orgazm olamayan bayanlar, istediklerini elde edemedikleri için temas esnasında ve sonrasında partnerine fena davranabilmektedirler. kadınların bu konuyla alakalı erkeklere söylediği sözler son derece önemlidir.Bayanların erken boşalma sorunundan dolayı erkeklere karşı yaptığı konuşmalar beylerde psikolojik sorunlar yaratabilmektedir. 
Alaycı bir tavır takınarak yapılan konuşmalar, dalga geçme, küçük görme ve aşşağılama benzeri tavırlarla yapılan erken boşalmaya yönelik konuşmalar erkenlerin psikolojisini bozabilmektedir.Partnerinin erken boşalma sorunundan ötürü söylediği sözler, erkeklerde büyük etki yaptığı için, erkekler yaşadığı cinsel sorundan kurtulabilmek adına erken boşalıyorum ne yapmalıyım? erken boşalmanın nedenleri nelerdir? erken boşalma problemi nasıl giderilir? bunun gibi çok sayıda soruyla sıkı bir araştırmanın içerisine girmektedir.Doktora gitmeye rahatsız olan baylar, kısa zamanda kesin çözüm edinebilmek adına değişik yöntemleri denemektedir. Geciktirici ürünleri kullanarak rahatsızlığına çözüm edinebilmek arzulayan çok sayıda erkek muhtelif losyon, krem, hap ve spreyleri test ederek münasebet sırasında daha verimli ve uzun süreli bir birlikteliğin hayalini kurmaktadır. fakat kullanılan onca ürüne karşın erken boşalma sıkıntısı devam eden erkeklerin psikolojileri iyiden iyiye bozularak, karamsarlığa kapılmaktadırlar.Erkeklerde erken boşalma sorununu ortadan kaldıran Stag Delay 9000 geciktirici sprey yardımı ile artık sizde partnerinizi tatmin ederek orgazm olmasını sağlayabilirsiniz. Erkeklerin iktidarsızlık sorunu Stag Delay geciktirici sprey ile kalıcı şekilde son buluyor. Daha önce birçok ürünü kullanıp erken boşalma probleminden kurtulamayan erkekler, Stag Delay geciktirici sprey ürününe güvenebilirler. Bahsettiğimiz ürünün geciktirici etkisi klinik testlerle ispatlanmış olup, uygulandığı bölgede yüzde yüz etki sağlamaktadır.Stag Delay 9000 geciktirici sprey yardımıyla partnerinizle dilediği kadar uzun zamanda cinsel münasebet yaşayabileceksiniz. Sizi küçümseyen, dalga geçen ve alaykar davranışlar sergileyen bayanlar, göstermiş olduğunuz performans yardımı ile defalarca orgazm olacak ve ilişki sizin erken boşalma sorununuz yüzünden değil, partnerinizin ilgiyi üzerine son bulacaktır.Dhaçok bilgi: http://www.ulkepostasi.com/

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top